Office Manager

Overview
Place of work
MOME Campus
1121 Budapest, Zugligeti út 9.
Organizational unit
Innovációs Központ
Working hours
Teljes munkaidőről szóló határozott idejű szerződés 2025.06.30-ig
Tasks

Az irodai eszközök készlet ellenőrzése, pótlása, adminisztrálása, karbantartás támogatása.

Irodai költözések, leltárok támogatása, adminisztrálása, az egyetem más szervezeti egységeinek támogatása.

Szerződések és egyéb iratok előkészítése, iktatása, mozgatása, az egyetem szervezeti egységei között.

Projektekhez kapcsolatos beszerzések adminisztrációja, nyomon követése, támogatása.

Utazás szervezéshez kapcsolódó adminisztráció, kapcsolattartás, nyomon követés, támogatás.

Kommunikációs csatornák, levelező listák ellenőrzése, frissítése.

Onboarding folyamat támogatása.

Események, megbeszélések szervezése, támogatása, előkészítése, utánkövetése.

Az Innovációs Központ, mérőszámainak, vállalásainak nyomon követése, adatok gyűjtése.

Meghatározott rendszerek napi használata (iktató, Teams, Outlook, Clickup)

Adhoc feladatok elvégzése

Fordítás, tolmácsolás angolról magyarra, magyarról angolra

Naptár management

Teremfoglalási rendszerben, foglalások monitorozása, jóváhagyása

Igazgatói asszisztensi feladatok ellátása

Executive assistant/ügyvezetői asszisztensi feladatok ellátása

Experience

Adminisztrációs feladatokban szerzett 1-3 év szakmai tapasztalat

Magas szintű digitális kompetenciák (Excel, Outlook, PowerPoint, ClickUp)

Csapatmunkára való képesség

Önálló munkavégzés

Magabiztos tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban is

What we offer

  • Inspiráló munkakörnyezetet Magyarország egyik legmodernebb egyetemének Campusán
  • Rugalmas munkaidőt (törzsidő: 9:00-15:00)
  • Előzetes egyeztetés alapján eseti home office lehetőség (heti 2x)

  • Ingyenes nyelvtanulási lehetőség
  • Az Egyetem által szervezett felnőttképzési tanfolyamokon való kedvezményes részvételi lehetőséget
  • Ha érdekel a design és a kortárs művészet, itt sosem fogsz unatkozni, az egyetemi rendezvények az itt dolgozók számára is nyitottak
  • A MOME Kantinban kedvezményes áron ebédelhetsz

  • Számunkra fontos az egészség, így számos ingyenes sportolási lehetőséget biztosítunk az egyetemen és szerződött partnereinknél
  • Számos megközelítési lehetőség közül választhatsz: busz, car sharing zóna, bicikli és ingyenes parkolás
  • Elérhetők ingyenes mentálhigiénés foglalkozások
  • Biztosítunk laptopot, mobiltelefont

Küldd el jelentkezésed az karrier@mome.hu email címre, melyben tárgyként kérjük, tüntesd fel a pozíció megnevezését.
Member of the European
Network of
Innovative
Higher Education Institutions
9 Zugligeti St,
Budapest, 1121