Moholy-Nagy University of Art and Design
Benjamin Kulin object design
Project overview
As part of the collaboration between MOME and the Centre for Energy Research (CER), Object Design BA students at a course were tasked with designing award trophy sets that will be used to recognise the outstanding achievements of junior associates and commemorate the work anniversaries of members of staff with decades of history with the Centre.
Munkám kiindulópontját a különbözÅ‘ geometriai alaptestek szolgáltatták, melyek segÃtségével meghatározhattam a kÃvánt befoglaló forma méretét és irányait. Célom egy olyan dÃjtárgy tervezése és kivitelezése, mely egy tárgyban jelenÃti meg az Energiatudományi Kutatóközpont öt kutatási területét.
A tárgyegyüttes a hexagon motÃvumára épÃtkezik, mivel ez a forma visszaköszön valamilyen formában mind az öt kutatási területen. A kitüntetett csoport rejtett tartalomként jelenik meg a tárgyon, mely egyszerű vizsgálattal válik láthatóvá.