BA hallgató díjazása az RGB - Kreatív Design Awardon

Dátum: 2022.11.16
Örömmel osztjuk meg a hírt, hogy az RGB – Kreatív Design Awardon Tóth Péter MOME Tervezőgrafika BA hallgatónk két kategóriában is díjazva lett. Gratulálunk!

Arculat, branding / Kisarculat
BLUE
Nevezés: 925channel
Nevező: Tóth Péter
Megbízó: Moholy-Nagy Művészeti Egyetem
Konzulens oktatók: Marcell Tamás, Herbszt László

Digitális design megoldások / Építészet, művészet, kultúra és oktatás
BLUE
Nevezés: MOME Repozitórium
Nevező: Tóth Péter
Megbízó: Moholy-Nagy Művészeti Egyetem / Fiktív projekt
Konzulens oktatók: Nagy István és Vatány Szabolcs

Tudj meg többet a versenyről itt.

További hírek

A Q&Alumni sorozat első epizódjának vendége Tőkés Anna, MOME Animáció szakos alumna, aki nemrég Az Utolsó Dobás című diplomafilmjével szerepelt az Annecy Nemzetközi Animációs Filmfesztiválon. A videóból többek között kiderül, hogyan emlékszik vissza az egyetemi éveire, milyen projektekben vett részt a MOME-n, és még a sütési tudományába is bepillantást nyerhetünk.

A Q&Alumni sorozatunk első írásos interjújában Harsány Patrícia 2021-es Fémművesség MA-alumna mesélt nekünk a MOME-n töltött éveiről: az egyetemi közösségről, a mindig izgalmas kolis élményekről, a kollaboratív projektekről. Az ékszertervező azóta is aktívan vesz részt a szakmában és a MOME életében is, Milánótól a Zugligeti útig zajlanak projektjei. Ezekről a munkákról is beszámolt Patrícia.

Magyarország volt a díszvendége, a MOME Anim pedig kiemelt szereplője a világ egyik legrangosabb animációs eseményének, a júniusi 8–14. között megrendezett Annecyi Nemzetközi Animációs Filmfesztiválnak és a MIFA szakmai vásárnak. Az egyetem sokszínű animációs közössége hallgatói alkotásokkal, filmtervekkel, installációkkal és szakmai előadásokkal képviselte világszínvonalú oktatását.