Moholy-Nagy University of Art and Design

Sajtó

Sajtóközlemények
Médiatár
Engedélykérés
Hírlevél
Kérdésed van?
A Moholy-Nagy Művészeti Egyetem a Közép-Kelet-Európai régió egyik meghatározó design egyetemeként arra törekszik, hogy a kreativitás eszközeivel, a tudomány és a művészet, a design és az innováció összekapcsolásával adjon válaszokat a 21. század kihívásaira.

A MOME Brand Iroda csapata örömmel áll az újságírók rendelkezésre az egyetemet érintő kérdésekben és témákban, és kapcsolja össze a sajtó képviselőit a design, oktatás, művészet és innováció területének legkiválóbb szakértőivel, kutatóival.

Az egyetem fontos fejlesztéseiről, innovációs és kutatási eredményeiről, a legizgalmasabb hallgatói munkákról sajtóközleményeket, háttéranyagokat, fotó- és videótartalmakat is biztosítunk a média képviselői számára.

Sajtóközlemények

A MOME Campuson folyamatosan születnek izgalmas és innovatív projektek, ezért kiemelten fontos számunkra, hogy a média képviselőinek gyors és kiváló minőségű hozzáférést biztosítsunk az egyetemekkel kapcsolatos hírekhez, információkhoz.  

2025. február 11-én zárt ülés keretében szavazott a Moholy-Nagy Művészeti Egyetem szenátusa a rektor személyéről. Ahogy azt előzetesen a MOME rektora jelezte, a bizalmi szavazás eredményét tiszteletben tartja és elfogadja. A Moholy-Nagy Művészeti Egyetemért Alapítvány, mint a MOME fenntartója és az egyetem rektorának munkáltatója kézhez kapta Koós Pál rektor lemondását. Tekintettel arra, hogy az Egyetem vezetőjével együtt annak általános helyettese is távozik pozíciójából, az Alapítvány megbízott rektor kinevezését kívánja előkészíteni.

A Moholy-Nagy Művészeti Egyetemért Alapítvány az egyetem fenntartójaként ötödik éve dolgozik a MOME megújításán. Az intézmény költségvetése 2020 óta közel négyszeresére nőtt, a MOME végrehajtotta a magyar felsőoktatás történetének legnagyobb arányú béremelését, a hallgatói ösztöndíjak és támogatások több mint duplájára-, az egyetem pályázati bevételei közel húszszorosára emelkedtek. Felépültek a MOME egyedülálló fenntarthatósági-, és hátrányos helyzetű tehetségeket segítő szerepvállalásai.

Koós Pál, az egyetem rektora a kölcsönösen megnyugtató megoldások megtalálása érdekében tett javaslatokat, és felkérte a MOME közösségének két megbecsült tagját, Babarczy Eszter filozófust, egyetemi docenst, és Mohácsi András szobrászművészt, egyetemi docenst, hogy legyenek a hallgatókkal való tárgyalások házigazdái és közvetítői.

Mozgalmasan telik az év eleji időszak a Moholy-Nagy Művészeti Egyetemen. A MOME hosszú távú vízióját adó Jövő Egyeteme program részeként, január elsejével megújult az intézmény belső szervezete, és új szakaszába lépett a hallgatói közösség megszólítása, bevonása is. Az átfogó reform eddigi tapasztalatairól és a közeljövő terveiről beszélgettünk Koós Pál rektorral, illetve dr. Aczél Petra és Érmezei Lili rektorhelyettesekkel.

Iványi-Bitter Brigitta művészettörténész a MOME-n indít új, nagyszabású kutatás-fejlesztési projektet, amelynek célja, hogy a magyar vizuális kultúra is elfoglalja méltó helyét a mesterséges intelligencia világában.

Közel kilencven pályázat érkezett a MOME Tiéd a Holnap – A jövő kreatív tehetségeiért 2025–ös ösztöndíjprogramjára. A jelentkezők személyes meghallgatása január 10–én a debreceni MODEM–ben kezdődött, majd a MOME Campuson, Békéscsabán, a Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Gimnázium, Technikum, Művészeti Szakgimnázium, Általános Iskolájában és Miskolcon, az MCC–ben folytatódott.

Újabb siker: MOME-dipomafilm versenyez a Berlinalén! Balogh Mirjána Wish You Were Ear című animációjának szurkolhat a magyar közönség a február 13-án kezdődő 75. Berlini Nemzetközi Filmfesztiválon. A Moholy-Nagy Művészeti Egyetem (MOME) Animáció szakán a Nemzeti Filmintézet (NFI) támogatásával 2024-ben készült diplomafilm nemzetközi premierje a világ egyik legrangosabb filmfesztiváljának Generation 14+ programjában szerepel majd. A több ezer nevező közül beválogatott film a minket akarva-akaratlanul alakító szerelmi kapcsolatok önképformáló hatásairól szól.

A varázslatos Zoom alkotója, a sajtótörténet, a magazinok hőskorának meghatározó alakja, a The New Yorker, a Rolling Stone, a New York és a Playboy révén ismertté vált Bányai István grafikus idén lenne hetvenöt éves. Az alkotó alma matere, a Moholy-Nagy Művészeti Egyetem november végén a grafikus életművéből mutat be válogatást, kiállítással tiszteleg a művész előtt, amelyen kortárs nézőpontból mutatja be munkásságát végre itthon is.

Fejlesztő hegyező gyermekeknek, ékszerként újragondolt hallókészülék, mentális egészséget támogató videójáték, a lakók egészségügyi biztonságát szolgáló IoT rendszer, mesterséges intelligenciával támogatott kötőgép, valamint több városi revitalizációs projekt is szerepel az idei Stefan Lengyel Kiválósági Ösztöndíj nyerteseinek munkáiból nyíló kiállításon. A Sequences of Ideas: Shared Visions in Design című tárlat, mely az ösztöndíjasok harmadik bemutatkozó lehetősége, idén interaktívabb koncepcióval szólítja meg a nagyközönséget, az installáció pedig hűen a témákhoz újrahasznosított anyagokból, helyi gyártással és moduláris elemekkel készült. 

A fiataloknak teremtett lehetőségek mindannyiunk jövőjére pozitív hatással lesznek Új fejezet kezdődik a MOME életében. A hazai designkultúrát meghatározó intézmény saját területe mellett mindig is a magyar felsőoktatás innovátora volt, most pedig mindezt a Jövő Egyeteme programmal még magasabb szintre emeli. A MOME új rektora, Koós Pál formatervező augusztus 1-jén kezdte meg rektori ciklusát, munkáját újszerű módon kiválósági rektorhelyettesként a kommunikáció- és médiakutató Dr. Aczél Petra, stratégiai és fejlesztési rektorhelyettesként a fotográfus, szervezetpszichológus Érmezei Lili segíti. Milyen új vezetői kompetenciákat, formákat kíván meg az átalakulóban lévő egyetem? Mi a közös egy kimagaslóan működő szervezetben és egy tökéletesen megtervezett, háromlábú székben?

A Moholy-Nagy Művészeti Egyetemért Alapítvány vezető testületébe választotta Bogyay Katalint, az UNESCO közgyűlésének volt elnökét, a Művészeti és Tudományos Világakadémia tagját.

Hogyan alakíthatja a design a jövőt? Mi a design szerepe a társadalomban, mi a tervező feladata korunkban? Milyen területeken juthat döntő szerephez a tervezők szakértelme az elkövetkező években?

A MOME Campusán mutatták be legkülönlegesebb alkotásaikat

Közösségi és szakmai programokkal, Budapest-túrával rajtolt február 9-én a Tiéd a holnap – A jövő kreatív tehetségeiért programja, amely huszonhárom, Magyarország legszegényebb régióiból érkező tehetséges diáknak ad lehetőséget a kreatívipari továbbtanulásra.

Jövőre magyar űrhajós is indulhat az űrbe. Vajon hogyan változik a világ az űrkutatás hatására 20 év múlva? Hogyan és mire taníthat a Világegyetem? Ilyen és ehhez hasonló kérdéseket tesz fel az Ugrás a jövőbe! 2024 kreatív alkotói pályázata, melynek február 12-én nyílt meg jelentkezési felülete. A Moholy-Nagy Művészeti Egyetem kreatív alkotópályázata olyan 7-10. osztályos kreatív magyarországi és határon túli csapatok, barátok együttes jelentkezését várja, akiket érdekel a jövő, vannak ötleteik és szívesen terveznek tudományos fantasztikus tárgyat vagy szolgáltatást.

Fülöp József, a Moholy-Nagy Művészeti Egyetem rektorának köszöntőjével vehette át a 17. Moholy-Nagy-díjat Gazdag Gyula filmrendező, forgatókönyvíró a University of California, Los Angeles (UCLA) Film, Televízió és Digitális Média Tanszékének emeritus professora, a Sundance Filmmakers Lab művészeti vezetője.

A Moholy-Nagy Művészeti Egyetemen (MOME) rendszeresen vetítik filmjeit, amelyek minden generációt képesek a filmvászon elé szögezni, hiszen a rendszerváltás előtti Magyarországról ezekből lehet hiteles képet alkotni. Gazdag Gyula filmrendező, forgatókönyvíró a University of California, Los Angeles (UCLA) Film, Televízió és Digitális Média Tanszékének emeritus professora, a Robert Redford alapította Sundance Filmmakers Lab művészeti vezetője, akit 2010-ben az Amerikai Egyesült Államok tíz legjobb filmtanára közé választottak. 2023-tól pedig Moholy-Nagy-díjas is, az elismerést iskolateremtő pedagógiai tevékenységéért veheti át november 30-án Fülöp József rektortól.

Aszályok, éhínség, háború és globális felmelegedés, mindezek mindennapjaink valóságává váltak. De hogyan terelhetnénk mégis pozitívabb irányba ezeket a folyamatokat? A 2023-ban rendezett Social Design Network konferencia fókuszában a válságok, vész- és veszélyhelyzetek kezelése áll, legyenek azok természetiek, társadalmiak vagy politikaiak.

Fiatal tervezők ötleteivel helyezhetjük friss perspektívába közös jövőnk kihívásait a Design Curves: Vectors for the Future című, a Moholy-Nagy Művészeti Egyetem (MOME) Stefan Lengyel Kiválósági Ösztöndíj nyertes hallgatóinak munkáiból nyílt kiállításon.

Hatalmas sikerrel zárult az idei MOME Fashion Show: dupla teltház előtt mutatkozott be a Moholy-Nagy Művészeti Egyetem (MOME) legújabb divat- és textiltervező generációja az egyetem Zugligeti úti Campusán. A MOME hagyományaihoz hűen és a nemzetközi divathetek ritmusához igazodva október első hetében rendezte meg a rendhagyó divateseményt és kiállítást, mely ezúttal is rengeteg érdeklődőt vonzott. A fiatal tervezők kreációit idén az élet és az anyag állandó körforgásának tematikája ihlette, így az újrahasznosított és lebomló alapanyagok is főszerepet kaptak a bemutatón.

Hogyan reagálunk majd arra, ha kedvenc ételünk eltűnik a boltok polcairól vagy a kedvenc csemegénk nem nő többé a konyhakertünkben? Elfogadunk vagy akár még jobban élvezünk egy újfajta helyettesítőt? Zavarba hoz-e vagy épp jobban csúszik egy tehén nélküli tehéntejből készült és műanyag hulladékból szintetizált vaníliával ízesített madártej? Ilyen és ehhez hasonló kérdéseket tehettek fel az 'Egyél a Jövőért!' kurzus résztvevői, amelyet a Moholy-Nagy Művészeti Egyetem (MOME) és a Magyar Agrár és Élettudományi Egyetem (MATE) rendezett 2023 októberében a Food Wave támogatásával.

A régió egyik meghatározó design és innovációs központja, a Moholy-Nagy Művészeti Egyetem (MOME) feladatának tekinti, hogy esélyt teremtsen a hazánk legszegényebb településein élő tehetséges diákoknak, közelebb hozva számukra – és családjuk számára – a kreatívipari karriert, az alkotói életpálya lehetőségét. Az egyetem történetének egyik legfontosabb társadalmi vállalásaként 2023 nyarán hirdette meg átfogó, országos ösztöndíj- és tehetségprogramját Tiéd a holnap – a jövő kreatív tehetségeiért címmel, most pedig felkeresik az ország hátrányos helyzetű térségeinek középiskoláit, hogy rendhagyó osztályfőnöki órákon, beszélgetéseken személyesen is találkozhassanak a diákokkal. A programra a jelölés és jelentkezés folyamatosan zajlik!

A kézműves hagyományok iránti szenvedély, a fenntarthatóság, az innováció és az érzelmi kötődés jellemzi a Moholy-Nagy Művészeti Egyetem (MOME) új formatervező generációjának munkáit, amelyeket a S/ALON BUDAPEST lakástrend kiállításon tekinthetünk meg szeptember 22-24. között a Budapest Arénában. A Magyarországon egyedülálló szemlén a legfrissebb lakberendezési trendeket, bútorokat, világítástechnikai megoldásokat, burkolatokat, lakástextileket, kiegészítőket egyedülálló enteriőrökben tekinthetik meg az érdeklődők, az idei esemény középpontjában a design és természet kapcsolata áll.

MOME-s diákokból álló csapat nyerte el a CheckINN Revitalizátor pályázat első helyezését. A versenyen, melyet a CheckINN Turisztikai Innovációmenedzsment Kft. és a MOME közösen indított útjára tavaly, idén ismét a hazai felsőoktatás tehetségei kerestek lehetséges megoldásokat a rozsdaövezeti területek újrahasznosítására. A közel 30 induló csapat közül az INDOOHÁZ ötlete kapta a fődíjat, akik hátizsákos szállásként adnának új életet az elhagyatott vasúti vízházaknak.

Mély, érzékeny, friss és tudatos - október elején, a nemzetközi divathetek ritmusához igazodva újra a legtehetségesebb fiatal divat- és textiltervezők kerülnek a reflektorfénybe a Moholy-Nagy Művészeti Egyetemen (MOME), ahol megrendezik a hagyományos MOME Fashion Show-t. A fiatal generációra is nagy hatást gyakoroltak a világ eseményei, mint az energia- és klímaválság, előtérbe került a fenntarthatóság, több munkában is megjelennek innovatív új anyagok, ugyanakkor jelentős szerepet kap a sokszínűség és az inklúzió is.

Több, mint ötvenéves álom vált valóra: magával ragadó vizuális világot teremtettek a Moholy-Nagy Művészeti Egyetem (MOME) Média design szakos hallgatói a világhírű kortárs magyar zeneszerző, Eötvös Péter Mese című művéhez. A premier az idén második alkalommal megrendezett, a MOME és a Zene Háza közös programján, az Intermezzo Fesztiválon zajlott, a projekt pedig egy különleges kooperáció keretében, a Zene Háza, a MOME, a BMC és a világhírű zeneszerző összefogásában valósul meg.

Idén második alkalommal látogathatnak el a zene és a fényfestés, az animáció szerelmesei a MOME és a Zene Háza közös programjára, az Intermezzo Fesztiválra. Az egyetemi hallgatók szervezte esemény célja, amellett, hogy bemutatkozási lehetőséget teremtsen feltörekvő zenészeknek, média és animációs művészeknek, az, hogy összekösse a zenét a designszemléletű közösséggel. Mindezt elektronikus zenével, és inspiráló vizuális aláfestéssel, amelyhez a Zene Háza ideális helyszínt biztosít.

Közösségi kert, tó, és emlékpark - különleges újdonságokkal gazdagodik a MOME régiós szinten is egyedülálló campusparkja. A fejlesztéssel járó munka már idén ősszel elindul, a zöldfelületek bővítésének és megújításának tervén pedig nem csupán kiváló ökológusok, tájépítészek dolgoztak, de az egyetem saját hallgatói is aktív szerepet vállalnak a hosszútávú projektben. Mivel a MOME campusa közpark, azaz mindenkié, a fejlesztéssel járó új rekreációs zöldfelületet minden környékbeli és ide látogató élvezheti majd.

A MOME történetében először adták az Aurum Futuri kiválósági díjakat, melyet a fenntartó Moholy-Nagy Művészeti Egyetemért Alapítvány és az Egyetem közösen hívott életre. A kitüntetésben - amelyre az intézmény munkatársai és diákjai is felterjeszthettek jelöltet - a MOME legkiválóbb oktatói és kutatói részesülhetnek, a díj neve pedig az oktatók és kutatók jövőformáló tevékenységére, értékeire, a „jövő aranyára” utal. Idén az Aurum Futuri kiválósági díjat Csernátony Fanni, DLA, egyetemi adjunktus és Dr. Fehér Bori, kutató, a MOME Innovációs Központ Social Design Hub vezetője érdemelte ki.

Cserépkályha, biokompozit, algafarm és ruhakollekció - a fenntarthatóság ma már alapkövetelmény új tárgyak, szolgáltatások tervezésénél, legyen szó akár divat- akár kerámiatervezésről. Különösen izgalmas, amikor ez a faktor relevánsan és korszerűen jelenik meg a diplomamunkákban. A MOME Design Intézet 2023-as mestermunkái közül mutatunk be néhányat, melyek olyan kiváló iparági szakemberek, cégek segítségével valósultak meg, mint Tomcsányi Dóra, Temesi Apol és az Onyx témavezetői.

Mi az az öt legfontosabb tanács, amit a Free Solo című dokumentumfilm Oscar-díjas rendezője, Elizabeth Chai Vasarhelyi adna a fiatal alkotóknak? Mit gondol a merész ötletekről, a visszautasításról és az önérvényesítésről? Tapasztalataiból Budapesten, a MOME diplomaosztóján adott át néhány gondolatot a mesterszakon végzetteknek. Az alapszakosoknak a milánói születésű építész, a New York-i Museum of Modern Art (MoMA) legendás kurátora Paola Antonelli hozott útravalót, hallgatóságát arra biztatta, hogy tanuljanak meg szörfözni, mert az az ösztönöket is fejleszti, de beszélt a nagy elődök, többek között Moholy-Nagy László örökségéről is. Mostantól mindkét, a Moholy-Nagy Művészeti Egyetem 2023-as diplomaosztóján elhangzott beszéd elérhető az egyetem YouTube csatornáján. 

Milyenek lesznek az iskolák 2043-ban? Mit kezdhetnénk a jövőben az álmainkkal? Hogyan porozhatók be a növények méhek nélkül? Az Ugrás a jövőbe! pályázaton résztvevő kiskamaszok izgalmasabbnál izgalmasabb ötleteket hoztak válaszul: a Moholy-Nagy Művészeti Egyetem harmadik évéhez érkezett alkotópályázat nyertes projektjei között van különleges iskolakoncepció, Futurárium, azaz jövő-múzeum, a Glacies Oscula projekt, amely denevérekkel oldaná meg a beporzást, valamint egy Álommonitor nevű fejlesztés is.

Hátrányos helyzetű fiataloknak indít hiánypótló ösztöndíjprogramot a MOME. A Magyarország legszegényebb térségeiben élő, tehetséges középiskolásoknak jelenleg a töredéke kap valódi esélyt arra, hogy bekerülhessen a design és művészeti felsőoktatásba. Mit tesz a régió egyik legfontosabb design és innovációs központja, a Moholy-Nagy Művészeti Egyetem (MOME) azért, hogy ez megváltozzon? Történetének egyik legfontosabb társadalmi vállalásaként elindítja átfogó, országos ösztöndíj- és tehetségprogramját.

A Moholy-Nagy Művészeti Egyetemért Alapítvány elnökét, Böszörményi-Nagy Gergelyt az elmúlt időszak legfontosabb mérföldköveiről, a nyílt nemzetközi rektori pályázat folyamatáról és eredményeiről, valamint a közeljövő terveiről kérdeztük.

Mennyire design-érettek a közép-kelet-európai vállalkozások, azaz milyen mértékben alkalmazzák a design eszközeit növekedésük, üzleti teljesítményük javítása érdekében?

Mit hoz a jövő 20 év múlva az oktatás, az egészségügy vagy a közlekedés terén? Milyen lesz az élet 2043-ban? Ezeken a kérdéseken gondolkodhatnak közösen az Ugrás a jövőbe! kreatív pályázat résztvevői a MOME oktatóival. A résztvevők a második fordulóban az egyetem tanárainak segítségével fejleszthetik tervüket egy többhetes intenzív mentorációs folyamat keretében.

Komplex, progresszív, innovatív és vizuálisan is lenyűgöző terveket mutattak be a döntős csapatok a Moholy-Nagy Művészeti Egyetem tizenéves korosztálynak kiírt, Ugrás a jövőbe! című kreatív pályázatán. Az összkép alapján a jelen tinédzserei tisztán látják az előttük álló kihívásokat, és proaktívan készülnek rá.

Böszörményi-Nagy Gergely, a MOME alapítványi elnöke fontos újdonságokat jelentett be a Szenátus április végi ülésén. A döntésekről rövid interjúban kérdeztük az egyetem fenntartóját.

Elindítja első, teljes egészében angol nyelvű mesterképzéseit a Moholy-Nagy Művészeti Egyetem (MOME). Az intézményt fenntartó Moholy-Nagy Művészeti Egyetemért Alapítvány 2021-ben kérte fel az egyetemet, hogy 2022 őszétől három éven át gondoskodjon, évente legalább két angol nyelvű mesterképzés elindításáról. Az első két angol nyelvű mesterszak a Photography (fotográfia) és az Interaction design (interakció tervezés) lesznek.

A Moholy-Nagy Művészeti Egyetemért Alapítvány elfogadta az egyetem 2022-es költségvetését, benne a MOME történetében példátlan mértékű, átfogó bérrendezéssel. Az intézmény megújításának folyamata ezzel új mérföldkőhöz ért — jelentette be Böszörményi-Nagy Gergely alapítványi elnök.

Mostantól a hallgatók vállalkozói képességeinek fejlesztésére is fókuszt helyez a Moholy-Nagy Művészeti Egyetem. A másfél éves program a piackutatás, a pozícionálás és az értékesítés korszerű módszertanaira is kiterjed majd, és 2022-től minden alapszakos hallgató képzésének kulcsfontosságú része lesz.

A Moholy-Nagy Művészeti Egyetemért Alapítvány nyár eleje óta tárgyalt a kormánnyal a MOME költségvetésének növeléséről. A folyamat a napokban lezárult, az eredményekről Böszörményi-Nagy Gergely alapítványi elnököt kérdeztük.

Hetven hallgató pályázott a Stefan Lengyel Kiválósági Ösztöndíj második fordulójában, közülük tizenhatan nyerték el a félévre szóló, havi 150.000 forintos támogatást. Ezen felül a nyertes hallgatóknak lehetőségük lesz külföldi és belföldi kiállításokon, szakmai rendezvényeken az adott szak nagyköveteként az egyetemet képviselni.

Szemléletformáló együttműködésbe kezd a MOME és a Szellemi Tulajdon Nemzeti Hivatala (SZTNH)

Egy év telt el azóta, hogy a MOME alapítványi fenntartású intézményként működik. A Portfolio az alapítvány kuratóriumi elnökét, Böszörményi-Nagy Gergelyt kérdezte az elmúlt év tapasztalatiról, a távlati célokról, a modellváltás folyamatáról, és arról, mennyire hatékonyan tud együttműködni az egyetem az üzleti szférával.

Új szintre emeli kutatás-fejlesztési tevékenységét a Moholy-Nagy Művészeti Egyetem. A MOME Innovációs Központ élére nemzetközi pályázatot hirdettek, amelyre 5 kontinensről több mint 160 szakember jelentkezett. A fiatal győztes az innovációs eredményeiről világszinten elismert Baltikumból érkezik Budapestre.

Médiatár

Name of document
Fotók
Videók
MOME arculati elemek és logó

A hallgatói projektjeinkről, eseményeinkről, épületeinkről készült fotók letölthetők online galériánkból. Az itt szereplő képek a Brand Irodával történő egyeztetés után, a megfelelő hivatkozással és a kreditek feltüntetésével felhasználhatóak. Nyomdai méretű és nagy felbontású képanyagok, vágóképek kapcsán a brand@mome.hu e-mail-címen várjuk az érdeklődést.

A 2019-ben átadott új MOME Campus egyedülálló kortárs terei inspiráló hátteret biztosítanak a szellemi és a kreatív alkotómunkához, valamint különböző események, fotózások és forgatások ideális helyszíneként is funkcionálhatnak.

Engedélykérés

A terek fotózási és forgatási célú használata minden esetben engedélykéréshez kötött.

Sajtó– és művészeti célú fotózás és forgatás

Forgatási engedély igényléséről további információkat nyújtunk press@mome.hu e-mail címen keresztül nyújtunk.

Reklám– és üzleti célú fotózás és forgatás

Kérünk, látogass el a mome.hu/business aloldalra és az ott található űrlap kitöltésével jelezd nekünk forgatási- vagy terembérlési igényedet.

Hírlevél

Sajtóhírleveleinkben naprakész információkat nyújtunk a MOME legfrissebb híreiről és eseményeiről, valamint továbbítjuk a rendezvényeinkre szóló sajtómeghívókat. A feliratkozáshoz kérünk, add meg az alábbi adatokat (név, e-mail-cím, médiafelület) és jelöld meg érdeklődési köreidet.

Kérdésed van?

Kapcsolat
Email
press@mome.hu
Cím
1121 Budapest, Zugligeti út 9-25.
Member of the European
Network of
Innovative
Higher Education Institutions
9 Zugligeti St,
Budapest, 1121